W ubiegłym tygodniu nasze przedszkole odwiedził Pan Mateusz Gębicz-dentysta, który przeprowadził z dziećmi ciekawą pogadankę na temat higieny jamy ustnej.
Ostatnie zadanie za nami . Pszczółki wysłuchały bajki o Wiewiórce Basi, rozmawiały na temat jej treści oraz sytuacji , w których trudno jest dokonać wyboru.