ul. Rymanowska 15, 38-500 Sanok, tel. 13 46 314 06   -   e-mail: sekretariat@spp1.sanok.pl        

Samorządowe Publiczne Przedszkole nr 1 w Sanoku 

Wycieczka do Biblioteki Miejskiej Filia nr 3

Na specjalne zaproszenie pani Ani i Asi Dyląg z Miejskiej Biblioteki Publicznej Filia nr 3 w Sanoku nasza grupa wybrała się na kolejną wycieczkę, również związaną z jesienią ale tym razem „praktyczno-naukową”. Pani Asia przygotowała dla nas SUPER zajęcia! Najpierw poczytała wiersze o jesieni, zadawała zagadki, przeprowadziła mini quiz, tym samym wypytując dzieci z czym kojarzy im się ta pora roku i co „Mrówki” o niej wiedzą. Następnie zaprosiła dzieci do wykonania pracy plastycznej „Moje jesienne drzewo”, przeprowadziła zabawę matematyczną z kasztanami i orzechami a potem zabawę zręcznościową „ Głodny jeżyk”, która bardzo się dzieciom spodobała. Przedszkolaki rozwijając swoją spostrzegawczość układały także obrazki-puzzle przedstawiające oznaki jesieni. Wszystkie dzieci mogły też oglądać i „czytać” zgromadzone dla nich książki i albumy. Oczywiście spotkanie skończyło się słodkim poczęstunkiem, za który pięknie dziękujemy.

Bardzo dziękujemy pani Asi i pani Ani za zaproszenie, życzliwość, uśmiech i ogromną serdeczność! Obiecujemy, że za jakiś czas znów zawitamy w progach Biblioteki.

Zdjęcia

Spp1 * Przedszkole nr 1 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Rymanowska * Piastowska * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 1