ul. Rymanowska 15, 38-500 Sanok, tel. 13 46 314 06   -   e-mail: sekretariat@spp1.sanok.pl        

Samorządowe Publiczne Przedszkole nr 1 w Sanoku 

Grupa I melduje wykonanie kolejnego zadania z projektu „Witaminki”.
Tym razem naszym warzywnym bohaterem została papryka Pola.
Tym razem naszym warzywnym bohaterem została cebula Celina!
W grudniu "Żuczki" poznały poezję Ludwika Jerzego Kerna.
Wanda Chotomska Wizyta pani z biblioteki. W listopadzie w ramach innowacji czytelniczej "Książka - najlepszy przyjaciel dziecka" przedszkolaki poznały wiersz "
Przedszkolaki z grupy I zrealizowały
Wyspa talentów - projekt. Wspólnie z misiem Zbysiem z projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury" przedszkolaki zrealizowały moduł "Wyspa talentów ".
W ramach innowacji czytelniczej "Książka - najlepszy przyjaciel dziecka" w październiku przedszkolaki zapoznały się z twórczością Marii Konopnickiej. Maluchy wysłuchały wierszy m.in. "Jesienią"
Dzieci z grupy I „Żuczki” meldują wykonanie kolejnego warzywnego wyzwania, a mianowicie poznanie dyni Dany. Na zajęciach zapoznaliśmy się z różnymi odmianami dyni, rozmawialiśmy o ich wyglądzie, kształcie i budowie.
W roku szkolnym 2023/2024 nasza grupa bierze aktywny udział w innowacji czytelniczej "Książka - najlepszy przyjaciel dziecka", a także w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "Mały Miś w świecie wielkiej literatury".

Spp1 * Przedszkole nr 1 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Rymanowska * Piastowska * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 1